Firma

leták panelové domy

Vznik

Firma EZOB vznikla složením slov Elektromontáže Zboží a OBchod ke dni 1.10.1994 dvěma společníky, panem Vladislavem Pospíšilem a Jiřím Brtníčkem, tehdy jako fyzický subjekt. 31.5.2007 se změnila subjektivita firmy s fyzické na právnickou s doplňkem v názvu EZOB – CZ s.r.o. Za dobu své existence si vybudovala zázemí technické, materiální a lidské, které zcela vyhovuje jejím potřebám a specializaci tak, aby byla v rámci své činnosti schopna uspokojit požadavky svých zákazníků, a to i těch nejnáročnějších.

Sídlo

Od roku 1995 jsme provozovali obchodní činnost v prodejně na ulici Dobrovského 3, ve Vyškově. Dne 10.10.2011 prodejna elektro byla přemístěna do nově rekonstruovaného objektu na Smetanovo nábřeží 134/2, nedaleko centra, kde vzniklo nové technické a řídící centrum naší společnosti.

Okresní město Vyškov se nachází od nepaměti na důležité křižovatce spojující Brno, Olomouc, Zlín, Blansko a Uherské Hradiště, což vytváří výhodnou polohu pro rychlou dostupnost jak pro železniční, silniční, tak i dálniční dopravu.